BMWHistoria BMW Group 100 lat fascynacji mobilnością

W tym roku BMW Group będzie obchodzić stulecie swojej działalności. Od tamtego czasu niewielki zakład produkujący silniki lotnicze z siedzibą w północnym Monachium stał się jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli klasy premium oraz dostawcą najwyższej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Na drodze do sukcesu BMW zawsze udowadniało, że jest przedsiębiorstwem, które stawia na innowacyjność, wytycza kierunek zmian i patrzy w przyszłość.

BMWHistoria BMW Group 100 lat fascynacji mobilnością

Dziś BMW Group jest międzynarodowym koncernem z zakładami produkcyjnymi i montażowymi w 14 krajach oraz globalną sieć sprzedaży. Firma wnosi znaczący wkład w rozwój branży, opracowując rozwiązania w dziedzinie mobilności indywidualnej na miarę przyszłości.

Od tamtego czasu niewielki zakład produkujący silniki lotnicze z siedzibą w północnym Monachium stał się jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli klasy premium oraz dostawcą najwyższej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Na drodze do sukcesu BMW zawsze udowadniało, że jest przedsiębiorstwem, które stawia na innowacyjność, wytycza kierunek zmian i patrzy w przyszłość. Dziś BMW Group jest międzynarodowym koncernem z zakładami produkcyjnymi i montażowymi w 14 krajach oraz globalną sieć sprzedaży. Firma wnosi znaczący wkład w rozwój branży, opracowując rozwiązania w dziedzinie mobilności indywidualnej na miarę przyszłości.

W historii BMW Group nie brakuje wydarzeń i decyzji, które miały trwały wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, będąc jednocześnie odzwierciedleniem charakteru marki. To właśnie dzięki takim przełomowym chwilom możliwe było opracowywanie pionierskich produktów i strategicznych kierunków rozwoju. Wszystkie z nich mają swoje źródło w odwadze, aby stawiać na nowe rozwiązania i przecierać nowe szlaki. Ambicją firmy było zawsze wyrastanie ponad przeciętność i konkurowanie z najlepszymi. Jednocześnie stawiano nacisk na odważne podejmowanie wyzwań i dążenie do ich realizacji z mocnym przekonaniem o słuszności wybranej drogi.