Citroen na Poznań Motor Show 2015

Nowa Gama CITROËNA C4, niepowtarzalny CITROËN C4 Cactus i nowoczesny CITROËN C4 Picasso oraz CITROËN C3 Picasso będą reprezentowały gamę marki na stoisku podczas Poznań Motor Show 2015.

Citroen na Poznań Motor Show 2015

CITROËN C4 CACTUS - PRZYSZŁOŚĆ MARKI CITROËN

Na stoisku CITROËNA podczas tegorocznych Targów Poznańskich gwiazdą ekspozycji będzie CITROËN C4 Cactus, który jest zapowiedzią przyszłości marki. CITROËN skoncentrował się na tym, co naprawdę ważne dla klientów. Zastosowano innowacyjne technologie i bezkompromisowe rozwiązania z korzyścią dla designu, komfortu, łatwej obsługi i kosztu użytkowania, takie jak m.in.:

- Airbump®, estetyczne panele w różnych kolorach, podkreślające styl auta i chroniące jego karoserię w miejskich warunkach.

- W pełni cyfrowy i intuicyjny interfejs w pozbawionym zbędnych elementów kokpicie, z dostępem do usług internetowych i seryjnym 7’’tabletem dotykowym.

- Okazałe siedziska z przodu stylizowane na sofę.

- Poduszkę powietrzną dla pasażera zamontowaną w dachu (technologia Airbag In Roof), nowatorskie rozwiązanie na światowym rynku motoryzacyjnym, które pozwoliło zaoferować więcej przestrzeni dla pasażera z przodu i pojemniejsze schowki.