Hyundai najlepszy w plebiscycie Fleet Derby 2015

Wysoka jakość samochodów Hyundai została po raz kolejny doceniona przez specjalistów branży flotowej, czego potwierdzeniem są wyniki tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Dereby 2015, organizowanego przez wydawcę magazynu Fleet.

Hyundai najlepszy w plebiscycie Fleet Derby 2015

W trwającym dwa miesiące głosowaniu internetowym decydenci flotowi, fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych i przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, mogli oddawać swój głos na produkty, usługi i samochody flotowe.

Decyzją specjalistów Hyundai i10 zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Samochód Flotowy segmentu A, natomiast Hyundai i20 okazał się najlepszy w popularnym i mocno konkurencyjnym segmencie B. Co więcej, najlepiej sprzedający się model w portfolio Hyundaia – ix35, został zwycięzcą w kategorii mały SUV i crossover.

”Niezmiernie cieszy nas fakt, że Hyundai staje się coraz mocniejszym graczem w branży flotowej. Mamy nie tylko świetne produkty, powstające głównie w naszych nowoczesnych, europejskich fabrykach ale i odpowiednią politykę sprzedażową. Cieszę się ze zwycięstwa aż trzech modeli Hyundaia, a w szczególności wprowadzonego niedawno na rynek i20, który nie tylko nie ustępuje, ale i deklasuje rywali o ugruntowanej w tym segmencie pozycji.” – powiedział Grzegorz Sokalski, Fleet Manager Hyundai Motor Poland.

Hyundai ix35 produkowany jest fabryce Hyundaia w Czechach, natomiast modele i10 oraz i20 powstają w niedawno rozbudowanej i unowocześnionej fabryce w tureckim Izmit. Wszystkie modele Hyundaia, objęte są unikatowym programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów, uzupełnionej o 5 lat Assistance i 5 lat kontroli technicznej pojazdu.