Hyundai rozpoczyna wyprzedaż modeli z 2015 roku

Hyundai rozpoczął wyprzedaż wybranych modeli wyprodukowanych w 2015 roku. W ramach specjalnie przygotowanej oferty Klient może otrzymać atrakcyjny upust gotówkowy, a także skorzystać z promocyjnego finansowania (kredyt 50/50, 4x25, kredyt z obniżonym oprocentowaniem) lub zakupić pakiet dodatkowego wyposażenia w promocyjnej cenie

Hyundai rozpoczyna wyprzedaż modeli z 2015 roku

Na największe korzyści mogą liczyć Klienci, którzy zdecydują się na zakup modeli: i20, ix20, i30, i40 oraz Tucson wyposażonych w silnik Diesla – rabaty wynoszą odpowiednio od 4 do 9 tysięcy złotych, a w przypadku modeli i20, i30 uzupełnione są ofertą na pakiet dodatkowego wyposażenia w korzystnej cenie.

Uwagę zwraca także oferta dotycząca nowego modelu i20 z silnikiem benzynowym, dla którego upust gotówkowy wynosi 5 tysięcy złotych i łączy się również z atrakcyjną ceną dodatkowego wyposażenia.

Program wyprzedażowy Hyundaia objął także model ix35. Wybrane wersje tego popularnego SUV-a dostępne są z upustem do 29 tysięcy złotych lub z promocyjnym pakietem wyposażenia.

Dodatkowo wszystkie, objęte promocją modele (za wyjątkiem ix35) oferowane są z ubezpieczeniem w preferencyjnej cenie stanowiącej tylko 2,5% wartości samochodu.

Decydując się na zakup nowego samochodu Hyundaia, Klienci mają także możliwość skorzystania z premii za odkup starego samochodu, która w zależności od wybranego przez nich modelu wynosi do 4 tysięcy złotych.

Modele Hyundaia dostępne są unikatowym programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów w skład której wchodzi także 5 lat Assistance oraz 5 lat kontroli technicznej pojazdu.