Hyundai wysyła nietypową wiadomość w Kosmos

Stworzenie wiadomości kierowanej w Kosmos odzwierciedla Nowe myślenie marki Hyundai. Informacja napisana przez córkę do Taty astronauty widoczna z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. 11 samochodów Genesis tworzy na pustyni w Nevadzie rekordowej wielkości obraz o powierzchni 5 km2

Hyundai wysyła nietypową wiadomość w Kosmos

13-letnia dziewczynka z Houston w Teksasie napisała krótką wiadomość do przebywającego wiele miesięcy w przestrzeni kosmicznej Taty, a Hyundai pomógł ją przekształcić w wielkoformatowy napis widoczny z przestrzeni kosmicznej.

Na terenie wyschniętego jeziora Delamar w Nevadzie pojawiło się 11 samochodów Genesis które przejeżdżając teren w ściśle zaplanowany sposób, odtworzyły na piasku dokładną treść wiadomości napisanej przez 13-latkę. Gigantyczny napis zajmuje 1,5 razy większą powierzchnię niż nowojorski Central Park i stanowi rekord Guinessa.

Odczytanie napisu przez astronautę i radość córki udowadnia ogromy zakres przedsięwzięcia, a także determinację Hyundaia w umacnianiu wizerunku marki prawdziwie troszczącej się o swoich Klientów.