Jeep głównym partnerem największych imprez The North Face

Trzeci rok z rzędu marka Jeep partneruje firmie The North Face podczas wybranych najważniejszych, międzynarodowych imprez poświęconych sportom outdoorowym organizowanych przez lidera branży odzieży sportowej. Obie kultowe marki łączą te same wartości, pasja do odkrywania oraz wspólna chęć przeżywania wyjątkowych doświadczeń.

Jeep głównym partnerem największych imprez The North Face

Rozpoczęte w Cortina d'Ampezzo (Belluno, Włochy) spotkanie w całości poświęcone było biegom górskim, jednej z najbardziej emocjonujących dyscyplin outdoorowych, w której uczestniczyli sportowcy i miłośnicy biegów górskich z różnych krajów. Wśród nich była Fernanda Maciel, brazylijska sportsmenka reprezentująca The North Face i jednocześnie ambasador Jeepa, która zmierzyła się z „Lavaredo Ultra Trail", najtrudniejszą trasą całego cyklu firmowanego przez North Face i markę Jeep, zajmując na mecie trzecie miejsce w klasyfikacji kobiet.

Gwiazdą włoskiej imprezy był Jeep Renegade, kompaktowy SUV o najlepszych właściwościach terenowych w swojej kategorii i jeden z najlepiej sprzedających się samochodów w segmencie w krajach EMEA. To pierwszy Jeep produkowany we Włoszech i sprzedawany w ponad 100 krajach świata, który zdobył już ważne, międzynarodowe wyróżnienia, takie jak „Najlepszy samochód 4x4 2015 roku" według francuskiego „4x4 Magazine"; „Nowość roku 2015" - nagroda przyznana przez znany, włoski miesięcznik Quattroruote oraz tytuł „Najlepszy SUV 2015 roku", którym został wyróżniony przez magazyn internetowy Coches.net, lidera hiszpańskiego rynku motoryzacyjnego.

Najmłodsze „dziecko" w rodzinie Jeepów, Renegade, wzbogaca najbardziej utytułowaną w historii gamę SUV-ów złożoną z modeli, dla których nie groźne są żadne wyzwania i przeszkody na drodze w terenie, ale i w mieście, a to dzięki technologii dopracowanej przez 74 lat zmagań z najbardziej nieprzyjaznymi trasami i najbardziej ekstremalnymi warunkami. Każdy samochód Jeepa to autentyczny SUV, który poszczycić się może niesamowitymi osiągami i wszechstronnością opracowaną z myślą o tych, którzy oczekują niezwykłych doznań podczas jazdy i marzą o niezwykłych podróżach w otoczeniu nieskazitelnie czystej natury oraz dotarcia do najbardziej niedostępnych miejsc.

Również The North Face, lider w branży odzieży sportowej, wspiera tych sportowców, którzy z uporem i śmiałością potrafią wyznaczać sobie coraz to nowe cele, zapewniając wszystkim wyjątkowe emocje.
Aktualne wyniki w rywalizacji dostępne są na kanałach społecznościowych Jeep-People.