Jeep Renegade zdobywa w Hiszpanii tytuł Najlepszy Kompaktowy SUV 2015

Czytelnicy strony Coches.net - lidera wśród hiszpańskich portali o tematyce motoryzacyjnej - przyznali prestiżowy tytuł najmłodszemu członkowi rodziny Jeepów. Sukces nowego Jeepa Renegadea jest coraz większy, a wraz z nim również długa lista nagród, które model ten otrzymał od momentu wprowadzenia do sprzedaży w ostatnim kwartale 2014 roku.

Jeep Renegade zdobywa w Hiszpanii tytuł Najlepszy Kompaktowy SUV 2015

Czytelnicy portalu Coches.net - lidera wśród hiszpańskich portali o tematyce motoryzacyjnej - wybrali model Jeepa na „Najlepszy Kompaktowy SUV Roku". Nowy Renegade otrzymał większość głosów oddanych przez ponad 80.000 użytkowników uczestniczących w konkursie.

Portale Coches.net i Motos.net mogą się pochwalić łącznie 9,75 milionami użytkowników w ciągu miesiąca, ponad 12,5 milionami odwiedzin i 192 milionami wyświetlanych stron.

W 2015 roku, nowy Renegade stał się wzorcem dla branży produkującej SUV-y i od początku sprzedawał się doskonale - stał się jednym z najlepiej sprzedawanych modeli na rynku hiszpańskim, już od pierwszych miesięcy po wprowadzeniu auta.

Jeep Renegade może pochwalić się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, o czym świadczy pięć gwiazdek w testach Euro NCAP i łączna punktacja 80/100. Poza tym, jest wyposażony w najnowocześniejsze, doskonałe silniki: MultiAir (benzyna) i MultiJet (diesel) i jest ponadto pierwszym samochodem w swoim segmencie, w którym zamontowana jest innowacyjna, dziewięciostopniowa, automatyczna skrzynia biegów.

Renegade reprezentuje wszystkie cechy oraz doświadczenie marki Jeep w segmencie SUV-ów, jak również zapewnia wiele możliwości indywidualizacji, dzięki czemu jest to bez wątpienia wyjątkowy samochód.