Mazda na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie

Koncepcyjny crossover Mazda KOERU, debiutujący podczas 66. Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, zdradza przyszły kierunek ewolucji gamy modelowej marki, zachwycając innowacyjną interpretacją filozofii projektowej KODO – Dusza ruchu.

Mazda na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie

Model KOERU łączy w sobie odważną, funkcjonalną stylizację i dostojność z najnowszymi technologiami SKYACTIV. Efektem jest przepiękny samochód, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Kolejny zachwycający model to nowa Mazda MX-5. Legendarny, najchętniej kupowany roadster w historii będzie teraz również korzystał z technologii SKYACTIV. Czwarta generacja MX-5, oznaczona logo ND, to nowoczesna interpretacja słynnego klasyka. Łączy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania ergonomiczne z lekkością konstrukcyjną, z jakiej od lat słynie kultowy roadster. Najnowsza odsłona MX‑5, podobnie jak jej protoplaści, jest wręcz skazana na sukces.

Ponadto, pojawi się bogata gama akcesoriów dedykowanych nowej Maździe MX-5, jak choćby ekstrawaganckie felgi ze stopu metali lekkich czy półka bagażowa montowana na pokrywie bagażnika, która idealnie komponuje się z nadwoziem zaprojektowanym zgodnie z wytycznymi KODO. Podobnie zresztą jak hostessy witające gości na frankfurckim stoisku Mazdy, ubrane w specjalnie przygotowane kostiumy, zaprojektowane według zasad stylizacji KODO przez Yasutoshi Ezumi, wschodzącą gwiazdę świata mody.

I wreszcie, na stoisku Mazdy we Frankfurcie nie mogło oczywiście zabraknąć pełnej gamy modeli najnowszej generacji, czyli m.in. Mazdy CX-3, Mazdy CX-5 i Mazdy6 2015 oraz Mazdy2 i Mazdy3.