Nowy salon i serwis Mitsubishi w Koszalinie

W Koszalinie otwarto właśnie nową autoryzowaną placówkę Mitsubishi Motors. To pierwszy salon i serwis marki spod znaku Trzech Diamentów w tym nadmorskim mieście. Nowy salon o nazwie Drewnikowski zlokalizowano w samym centrum miasta w sąsiedztwie Parku Książąt Pomorskich i amfiteatru.

Nowy salon i serwis Mitsubishi w Koszalinie

Nowoczesny obiekt zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów. Powierzchnia ekspozycyjna pozwala na prezentację wszystkich samochodów z gamy Mitsubishi. Tuż obok znalazła się komfortowa poczekalnia dla klientów serwisu i kącik zabaw dla dzieci.

Firma Drewnikowski działa na rynku motoryzacyjnym od 32 lat a jej dorobkiem jest 6 salonów różnych marek. Jako pierwsza firma ze Szczecina znalazła się na liście TOP 50 – największych dealerów samochodowych w Polsce.

Salon Drewnikowski oferuje pełną gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – finansowanie i ubezpieczenie, sprzedaż akcesoriów, serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Klienci mogą także zostawić w rozliczeniu swoje używane auto. Salon czynny jest od 8:00 do 17:00, a w soboty od 10:00 do 14:00.

„Wysoka jakość i innowacyjność technologiczna samochodów Mitsubishi znajduje odbicie w najwyższym standardzie i jakości naszego obiektu. Zapraszamy do odwiedzin i cieszymy się, że mieszkańcy Koszalina będą mogli lepiej poznać samochody Mitsubishi i skorzystać z naszych usług.” – komentuje właściciel salonu Andrzej Drewnikowski.

„Powstanie salonu w Koszalinie wpisuje się w nasz długoterminowy plan rozwoju i modernizacji sieci dilerskiej Mitsubishi Motors w Polsce. Mamy nadzieję, że nowa placówka przybliży mieszkańcom naszą japońską markę i wzmocni wizerunek Mitsubishi w tym regionie.” – podkreśla Yasuyuki Oyama, prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 39 salonów sprzedaży i 42 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 1000 osób.