Outlander PHEV zdobywa Nowy Świat

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors w nieszablonowy sposób promuje model Mitsubishi Outlander PHEV. Ten pierwszy na świecie hybrydowy model z elektrycznym napędem 4x4 świetnie wpasowuje się w krajobraz najpiękniejszych warszawskich ulic nie wyłączając nawet tych zamkniętych dla pozostałych samochodów.

Outlander PHEV zdobywa Nowy Świat

Przez 3 weekendy Outlandera PHEV można spotkać w nietypowej asyście w najbardziej obleganych warszawskich klubach. Firma proponuje ciekawy konkurs, w którym nagrodą jest między innymi weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV 2015.

Odkryj Nowy Świat i ..
W XXI wieku zdaje się, że producenci pokazali nam już wszystko. Okazuje się jednak, że Mitsubishi Motors ma w zanadrzu kolejne nowe pomysły. Tym razem firma pokazuje mieszkańcom Warszawy nie tylko JAK można podróżować, ale zaskakuje odpowiedzią na pytanie DOKĄD mogą dojechać Mitsubishi Outlanderem PHEV. Hybrydowy model zgodnie z zarządzeniem Prezydenta m. st. Warszawy z dnia 17.10.2014 roku otrzymał uprawnienia do wjazdu w strefę zakazu ruchu w obrębie Traktu Królewskiego w Warszawie. Mitsubishi Motors promując ekologiczne rozwiązania poinformowała już mieszkańców centralnej Warszawy o udogodnieniach związanych z poruszaniem się pojazdami z napędem elektrycznym i hybrydowym, a na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ulicy Kruczej zawisła reklama hybrydowego modelu Outlandera PHEV. Na specjalnie uruchomionej stronie http://elektrycznahybryda.pl/ Mitsubishi prezentuje bardziej szczegółowe informacje dotyczące pioniera wśród elektrycznych hybryd 4x4, zachęca również do zadawania pytań i wyjaśnia, jak postarać się o identyfikator upoważniający do przejazdu Traktem Królewskim.