Pajero Owners Club rozpoczął nowy sezon

Po czerwcowym zlocie w Górach Sowich, pasjonaci samochodów terenowych Mitsubishi już od kilku tygodni przygotowują się do wspólnej wyprawy do Albanii. Siedem załóg złożonych z członków Pajero Owners Club wyruszy z Polski 5 lipca. Wyprawa potrwa do 18 lipca. W tym czasie planują pokonać około 6 tysięcy kilometrów

Pajero Owners Club rozpoczął nowy sezon

Góry Sowie na dobry początek ..
Szósty, coroczny zlot Pajero Owners Club był jednocześnie inauguracją sezonu 2015. Tym razem miłośnicy samochodów 4x4 Mitsubishi spotkali się między 12 a 14 czerwca w Górach Sowich w miejscowości Wolibórz. W programie zlotu nie zabrakło licznych atrakcji turystycznych a fani off-roadu zmagali się z przeszkodami terenowymi – brodami rzecznymi, zjazdami, podjazdami i błotem. Wielkich emocji dostarczyły konkursy i rywalizacja na czas. Wieczory spędzano wspólnie przy ognisku, gdzie w sprzyjającej atmosferze uhonorowano zwycięzców poszczególnych zmagań konkursowych.

..A na wakacje do Albanii!
Wyprawa, która rozpocznie się już w najbliższą niedzielę, jest kolejnym wojażem zorganizowanym przez klub entuzjastów samochodów terenowych Mitsubishi – Pajero Owners Club. Tym razem klubowicze zdecydowali się na zupełnie nowe dla nich rejony. „W tym roku chcemy zwiedzić Albanię. To niezwykły kraj, w którym wciąż można jeździć po bezdrożach, podziwiać przyrodę. Dodatkowy bonus? Gwarantowana pogoda i słońce. Planujemy w ciągu dwóch tygodni przejechać przez wybrane łańcuchy górskie i wybrzeże. Trasa ma liczyć około 6 tysięcy kilometrów. Nie mamy dokładnie zaplanowanych noclegów – tam, gdzie nam się spodoba, po prostu się zatrzymamy” – mówi Eugeniusz Dominik Łukasiak – założyciel Pajero Owners Club.

Wyprawa jest kontynuacją cyklu turystycznych podróży po Europie. W poprzednich latach miłośnicy aut 4x4 Mitsubishi byli m.in. na Korsyce, w Chorwacji i Norwegii. Wspólne wyprawy to zawsze niezwykła przygoda i okazja do sprawdzenia możliwości Mitsubishi w terenie. W przedsięwzięciu weźmie udział siedem załóg. Relację z wyprawy będzie można śledzić na Facebooku i stronie www.pajero.org.pl.

Pajero Owners Club to pierwszy klub użytkowników samochodów terenowych marki Mitsubishi założony w 2009 roku. Celem klubu jest integrowanie właścicieli Mitsubishi Pajero, Pajero Sport, L200 i Outlander, uprawianie i propagowanie turystyki off-roadowej, a także tworzenie platformy komunikacyjnej dla członków – przez stronę internetową i forum. Założyciele klubu organizują liczne spotkania, zloty i imprezy turystyczne oraz kulturalne. Pajero Owners Club to zgrana i ściśle współpracująca grupa pasjonatów, którzy mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie.