Zima nie zaskoczy kierowców Mitsubishi

Nie wszyscy zdążyli się stęsknić za zwiniętymi w kłębek swetrami z dna szafy – nadchodzące fale mrozu nie pozostawiają jednak za dużego wyboru, a myśli o odszukaniu rękawiczek coraz częściej nachodzą nas podczas odległości pokonywanych pieszo. Jesienne temperatury to nie tylko ciężki test odporności naszego organizmu – kierowcy muszą przygotować się również na najbardziej wymagający okres dla swoich pojazdów.

Zima nie zaskoczy kierowców Mitsubishi

Polskie przedstawicielstwo Mitsubishi Motors wraz z siecią autoryzowanych placówek w trosce o zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom samochodów spod znaku Trzech Diamentów przygotowało Zimową Akcję Przeglądową 2015, która potrwa do 12 grudnia bieżącego roku. W jej ramach klienci autoryzowanych stacji serwisowych mogą zdecydować się na przeprowadzenie kompleksowej weryfikacji stanu technicznego, w tym układu rozruchowego i ładowania oraz akumulatora samochodu, płacąc jedynie 99 zł. W przypadku ewentualnej konieczności napraw zakup części eksploatacyjny będzie premiowany nawet 25% zniżką. Ponadto przydatne w zimie akcesoria i gadżety będzie można kupić o 15% taniej. Warto podkreślić, że oferta jest skierowana do wszystkich właścicieli pojazdów Mitsubishi, a każdy klient, który zdecyduje się na uczestnictwo w Zimowej Akcji Przeglądowej 2016 otrzyma upominek w postaci rękawiczek zimowych Mitsubishi umożliwiający obsługę urządzeń z ekranami dotykowymi.

Zimowa Akcja Przeglądowa

Zimowa Akcja Przeglądowa Mitsubishi Motors umożliwia klientom autoryzowanych stacji serwisowych skorzystanie z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem aut. Do 12 grudnia właściciele wszystkich pojazdów Mitsubishi mogą dokonać specjalnego, kompleksowego Przeglądu Przed Zimą 2015 – płacąc jedynie 99 zł. Wykwalifikowani mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors podczas kontroli przeprowadzą weryfikację stanu technicznego samochodu klienta sprawdzając działanie 39 elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonają kontroli stanu akumulatora podczas specjalnego testu, w celu określenia ogólnej kondycji, prądu rozruchu i prądu ładowania z wykorzystaniem testera akumulatorów. Kontrolę przejdą między innymi: układ kierowniczy – a w nim przekładnia kierownicza i układ wydechowy, układ jezdny – amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, praca układu rozruchu silnika i ładowania akumulatora, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, oleju przekładni automatycznej, płynu hamulcowego, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwacza, ogrzewanie wnętrza, sygnał dźwiękowy, działanie wskaźników i oświetlenia a także grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, praca pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie i stan zużycia opon.

Koszt ewentualnych napraw będzie o 10% niższy a klienci mogą liczyć nawet na 25% zniżki na części eksploatacyjne i 15% rabatu na zakup akcesoriów i gadżetów. Uzupełnieniem tych działań jest oferta specjalna dla klientów zainteresowanych zakupem haków holowniczych i wiązek, których cena spadła o 35% oraz tarczy hamulcowych i klocków, które staniały aż o 42%.

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na uczestnictwo w kompleksowej Zimowej Akcji Przeglądowej 2016 otrzymają upominek w postaci rękawiczek zimowych Mitsubishi umożliwiający obsługę urządzeń z ekranami dotykowymi.

Oto podsumowanie:

*99 zł brutto za kompleksową kontrolę techniczną

*Samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji) – 10% rabatu na części eksploatacyjne potrzebne do napraw po Przeglądzie Przed Zimą

*Samochody w wieku 3 – 5 lat – 15% rabatu na części eksploatacyjne potrzebne do napraw po Przeglądzie Przed Zimą

*Samochody w wieku 5 – 8 lat – 20% rabatu na części eksploatacyjne potrzebne do napraw po Przeglądzie Przed Zimą

*Samochody w wieku powyżej 8 lat – 25% rabatu na części eksploatacyjne potrzebne do napraw po Przeglądzie Przed Zimą

*Koszt robocizny – rabat 10%

*Oryginalne akcesoria i gadżety – rabat do 15%

*Oryginalne akumulatory – 25% rabatu

*Akumulatory EXIDE – 10% rabatu