Nowe Porsche 911 Carrera Światowa Premiera

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie firma Dr. Ing. h.c. Porsche AG świętuje globalną premierę nowego Porsche 911 Carrera. Nowa generacja najlepiej sprzedającego się auta sportowego na świecie debiutuje z innowacyjnymi, podwójnie turbodoładowanymi silnikami typu bokser, zaawansowanymi rozwiązaniami w konstrukcji podwozia oraz nowym systemem multimedialnym PCM.

Nowe Porsche 911 Carrera Światowa Premiera

Porsche po raz pierwszy pokaże szerokiej publiczności swój nowy samochód sportowy 15 września, podczas konferencji prasowej na stoisku marki w Hali 3 o godz. 11:05. Transmisja na żywo w języku niemieckim i angielskim dostępna będzie pod adresem: porsche.gomexlive.com.

Za sprawą ponad 40 lat doświadczeń Porsche w konstruowaniu jednostek turbodoładowanych - zarówno do aut wyścigowych, jak i cywilnych - nowo opracowane silniki 911 Carrera ustanawiają kolejne rekordy w zakresie osiągów, przyjemności z jazdy i wydajności. Model Porsche 911 Carrera dysponuje mocą 370 KM (272 kW), a 911 Carrera S - 420 KM (309 kW). W obu przypadkach oznacza to przyrost mocy względem poprzedników o 20 KM (15 kW).