Rusza Porsche Driving Experience w Polsce

Już jutro startuje polska edycja Porsche Driving Experience – wyjątkowego wydarzenia na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Na jego uczestników czekać będzie aż 30 samochodów Porsche, reprezentujących całą gamę modelową producenta sportowych aut ze Stuttgartu.

Rusza Porsche Driving Experience w Polsce

Przez ponad dwa pełne emocji tygodnie obiekt odwiedzi 700 osób, które będą miały okazję sprawdzić możliwości samochodów Porsche w ich naturalnym środowisku – na torze wyścigowym. O bezpieczeństwo i przyjemność z pokonywania każdego metra asfaltu zadba grono wykwalifikowanych instruktorów Porsche, prowadzących zajęcia na poszczególnych sekcjach z naciskiem na najlepszą technikę jazdy – i najwyższy poziom adrenaliny.

Tor Silesia Ring to najnowocześniejsza tego typu inwestycja w Polsce. Ma 3636 m długości, 15 zakrętów – 9 prawych i 6 lewych, od 12 do 15 metrów szerokości i prostą startową licząca aż 560 metrów. Co więcej, na terenie obiektu znajduje się specjalny pawilon Porsche, w którym uczestnicy będą mogli w komfortowych warunkach odpocząć pomiędzy poszczególnymi aktywnościami, a także zapoznać się z ofertą ekskluzywnych akcesoriów Porsche Driver’s Selection.

„Porsche i tor wyścigowy to pojęcia analogiczne – wywodzimy się z motorsportu i czuć to na każdym kilometrze pokonywanym za kierownicą naszych samochodów. Porsche Driving Experience Silesia Ring to idealna okazja do poznania rzeczywistych możliwości aut Porsche i dzielenia się emocjami, jakie towarzyszą naszej marce” – podsumowuje Jacek Grzybek, dyrektor marki Porsche w Polsce.

Osobom zainteresowanym uczestnictwem w jazdach dodatkowych informacji udzieli najbliższe Porsche Centrum. Można je także znaleźć na stronie internetowej www.porsche.pl.