Nowy Renault Megane i Talism Grandtour

W segmencie kompaktowych samochodów, w którym panuje ostra konkurencja, Nowe Renault Mégane wyróżnia się dynamicznym designem i zaawansowanymi technologiami typowymi dla wyższych segmentów. Renault prezentuje po raz pierwszy Talismana Grandtour. Nowe duże kombi Renault o smukłej sylwetce i dynamicznych proporcjach wejdzie do sprzedaży w pierwszym półroczu 2016. Uzupełni ofertę zaprezentowanego w lipcu Renault Talisman w wersji sedan, którego sprzedaż rozpocznie się pod koniec bieżącego roku.

Nowy Renault Megane i Talism Grandtour

Renault prezentuje Nowego Mégane

W segmencie kompaktowych samochodów, w którym panuje ostra konkurencja, Nowe Renault Mégane wyróżnia się dynamicznym designem i zaawansowanymi technologiami typowymi dla wyższych segmentów:

• dynamiczny design nadwozia z charakterystycznym układem świateł z przodu i z tyłu, w połączeniu z przypominającym kokpit samolotu miejscem kierowcy oraz starannie wykończonym wnętrzem,

• technologie typowe dla wyższego segmentu, wprowadzone w Nowym Espace i Talismanie, takie jak Multi-Sense, przezierny wyświetlacz Head-up, pionowy ekran 8,7” systemu multimedialnego R-Link 2 i systemy wspomagające prowadzenie,

• ekskluzywna wersja GT, dostępna już w momencie wprowadzenia tego modelu do sprzedaży, oferująca wyposażenie wykorzystujące know-how Renault Sport: system 4Control, po raz pierwszy dostępny w tym segmencie, połączony z układem jezdnym opracowanym przez konstruktorów Renault Sport oraz odmienny design nadwozia i wnętrza, typowy dla modeli Renault Sport.

W momencie wprowadzenia do sprzedaży na początku 2016 r. Nowe Renault Mégane będzie dysponowało szeroką ofertą silników, spełniającą wszystkie potrzeby użytkowników.

Renault prezentuje po raz pierwszy Talismana Grandtour

Nowe duże kombi Renault o smukłej sylwetce i dynamicznych proporcjach wejdzie do sprzedaży w pierwszym półroczu 2016. Uzupełni ofertę zaprezentowanego w lipcu Renault Talisman w wersji sedan, którego sprzedaż rozpocznie się pod koniec bieżącego roku.

Talisman Grandtour oferuje:

• dużą pojemność ładunkową sięgającą prawie 1 700 dm3 (wg normy VDA)

• niezwykłą przyjemność prowadzenia dzięki połączeniu układu jezdnego 4Control z systemem Electronic Damper Control (elektrycznie regulowana siła tłumienia amortyzatorów) sterowanych za pomocą Multi-Sense, który pozwala personalizować tryb jazdy,

• dużą ilość miejsca we wnętrzu i niezrównany komfort dzięki przednim fotelom z wbudowanym układem wentylacji, reprezentującym najwyższy standard w tej kategorii,
• multimedialny tablet R-Link2, system nagłośnienia Surround BOSE® i bogatą ofertę wyposażenia i systemów wspomagających prowadzenie, dzięki którym jazda staje się czystą przyjemnością.

Debiut tych modeli oraz pięciu innych zaprezentowanych w pierwszym półroczu br. świadczy o ofensywie produktowej Renault. Nowy Mégane i Talisman wzbogacają gamę samochodów marki i podtrzymują dynamiczne tempo jej odnowy.