Renault Duster Oroch pierwszy Sport Utility Pick-Up

Wraz z modelem Renault Duster Oroch Renault wkracza w segment pick-upów. Jest to historyczny krok strategii rozwoju marki na rynkach pozaeuropejskich. Nowoczesny pick-up o sportowym wyglądzie i odważnej stylistyce wyznacza nową erę w tym segmencie pojazdów.

Renault Duster Oroch pierwszy Sport Utility Pick-Up

Renault Duster Oroch jest jedynym pick-upem na rynku, skonstruowanym na płycie podłogowej samochodu z segmentu C. Wykracza poza obowiązujące konwencje i tworzy nowy segment - to nowoczesny sportowy pick-up o odważnej stylistyce. Renault Duster Oroch potwierdza strategiczną rolę Renault na rynkach Ameryki Łacińskiej. Renault Duster Oroch wyróżnia się ekspresyjnym designem, łatwym dostępem do kabiny przez czworo drzwi, wygodnym wnętrzem dla pięciu osób, obszerną skrzynią ładunkową oraz solidną konstrukcją i niezawodnością znaną z samochodu Renault Duster.

Renault wdraża swoją ekspansywną strategię na całym świecie, a szczególnie w Ameryce Łacińskiej. Jej cel to innowacja, wkraczanie w nowe obszary, odnajdywanie nowych rozwiązań i niestandardowych sposobów działania. Renault Duster Oroch jest bezprecedensową koncepcją samochodu otwierającego nową erę w segmencie pick-upów.


Jako rezultat decyzji strategicznych, przemysłowych i handlowych, odzwierciedlających ambicje francuskiej marki w Ameryce Łacińskiej, samochód ten ma swoją światową premierę podczas Salonu Samochodowego w Buenos Aires.