RENAULT TALISMAN nowy sedan Renault z segmentu D

Renault nadaje swoim modelom nazwy symbolizujące ich styl i osobowość oraz czytelne na wszystkich rynkach. I tak Talisman - nowy model Renault z segmentu D - otrzymał charyzmatyczną nazwę przywołującą skojarzenia z mocą i ochroną. Jest ona też łatwa do wymówienia i zrozumiała na całym świecie.

RENAULT TALISMAN nowy sedan Renault z segmentu D

Nazwa ta świetnie podkreśla moc i energię emanującą z tego samochodu. Solidna i rasowa bryła w połączeniu z innowacyjnymi technologiami gwarantuje pasażerom bezpieczeństwo i ochronę. Talisman zapewnia intensywną przyjemność jazdy. Zapraszamy 6 lipca o godz. 15.00 na stronę internetową na prezentację designu i danych technicznych.

Renault nadaje swoim modelom nazwy symbolizujące ich styl i osobowość oraz czytelne na wszystkich rynkach.

I tak Talisman - nowy model Renault z segmentu D - otrzymał charyzmatyczną nazwę przywołującą skojarzenia z mocą i ochroną. Jest ona też łatwa do wymówienia i zrozumiała na całym świecie. Nazwa ta świetnie podkreśla moc i energię emanującą z tego samochodu.

Solidna i rasowa bryła w połączeniu z innowacyjnymi technologiami gwarantuje pasażerom bezpieczeństwo i ochronę. Talisman zapewnia intensywną przyjemność jazdy.