RENAULT TALISMAN W WERSJI KOMBI

Renault z dumą zapowiada model TALISMAN GRANDTOUR, który wzmocni ofertę obejmującą wersję sedan, przedstawioną 6 lipca br. Nowe duże kombi posiada te same atuty w postaci innowacyjnych technologii co wersja sedan, proponując jednocześnie bardziej pojemne wnętrze.

RENAULT TALISMAN W WERSJI KOMBI

Wyrazistą stylistykę dynamicznego kombi o smukłej linii i doskonałych proporcjach nadwozia świetnie wpisującą się w kanony stylistyczne tego segmentu. Niezwykłą przyjemność prowadzenia, wynikającą z połączenia układu 4Control z systemem Electronic Damper Control (elektrycznie regulowana siła tłumienia amortyzatorów), sterowanych za pomocą systemu Multi-Sense, zapewniającego personalizację doznań z jazdy. Wyjątkowo przestronne wnętrze o niezrównanym komforcie, który zapewniają m.in. fotele z wbudowanym systemem wentylacji.

TALISMAN GRANDTOUR: nowe, duże kombi Renault

Po prezentacji na początku lipca tego roku TALISMANA w wersji sedan, Renault przedstawia obecnie jego wersję kombi – TALISMANA GRANDTOUR.
Rocznie w Europie sprzedaje się ponad milion samochodów z segmentu D (wersji sedan, hatchback i kombi). Kombi stanowią 54% łącznej sprzedaży. Renault TALISMAN GRANDTOUR posiada wszystkie zalety sedana, uzupełnione o dynamiczną stylistykę i praktyczne rozwiązania wersji kombi.