RENAULT TWINGO BIZUU SERIA LIMITOWANA

Renault Polska we współpracy z marką modową bizuu wprowadza do sprzedaży serię limitowaną Twingo bizuu. Twingo bizuu po raz pierwszy zostało pokazane podczas prezentacji nowej kolekcji linii BIZUU APRES MIDI.

RENAULT TWINGO BIZUU SERIA LIMITOWANA

Projektantki marki bizuu, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, przygotowały Nowe Twingo w serii limitowanej z elementami wyposażenia z motywem kwiatowym, nawiązującymi do najnowszej kolekcji bizuu wiosna-lato 2015.

Seria limitowana Twingo bizuu w kolorze pastelowym niebieskim powstała na bazie wersji Intens Energy TCe90. Bizuu, czyli Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak idealnie połączyły ze swoją kolekcją elementy wyposażenia samochodu, które stały się jeszcze bardziej designerskie i eleganckie. Osłona dźwigni zmiany biegów i przenośny schowek-torebka Twingo, zostały wykonane z materiału z motywem kwiatowym, będącym przewodnim wzorem najnowszej kolekcji bizuu. Te elementy stworzone przez bizuu nadały Twingo niezwykle kobiecy charakter i jeszcze bardziej wpisują ten model w życie aktywnej, ambitnej kobiety, szukającej wysublimowanych rozwiązań i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Każdy nowy właściciel Twingo bizuu otrzyma też specjalnie opracowany dla tej serii brelok oraz bon zniżkowy na zakupy w butikach bizuu. Samochód ten można już zamawiać w salonach Renault w cenie 46 300 PLN.

Nowe Renault Twingo to pięciodrzwiowy samochód, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, a wyróżnikiem jest silnik umieszczony z tyłu. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu to praktyczne miejskie auto charakteryzuje się najlepszą zwrotnością w swojej klasie, pozwalającą swobodnie poruszać się po mieście i zaparkować dosłownie wszędzie. Designerskie, kolorowe i wyposażone w inteligentne technologie Nowe Renault Twingo doskonale wpisuje się w życie aktywnej kobiety i świetnie pasuje do marki bizuu. Obie marki – bizuu i Renault Twingo – nowatorsko podchodzą do designu i w oryginalny sposób wykorzystują najnowsze trendy.

Renault Polska w ramach promocji nowego modelu Twingo współpracuje z marką bizuu. Proponowane przez bizuu i Twingo rozwiązania pozwalają kobietom wyróżnić się, podkreślając ich indywidualny styl.