Gwiazdy w Genewie – na scenie Leon ST CUPRA

Gdzie gwiazdy świecą tak jasno, że są wręcz namacalne? By je zobaczyć wcale nie trzeba wybierać się na pustynię lub środek oceanu. Na „czerwonym dywanie” Geneva International Motor Show stanie wiele motoryzacyjnych gwiazd. Najgorętsze z nich przyjadą z Hiszpanii.

Gwiazdy w Genewie – na scenie Leon ST CUPRA

Genewa to miasto drugie pod względem liczby mieszkańców w Szwajcarii, ale pierwsze pod względem najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie. To tutaj w marcu każdego roku zjeżdżają się producenci samochodów z całego świata, prezentując swoje najnowsze dzieła, nowoczesne pomysły czy odważne koncepcje.

Scena targów Geneva Motor Show 2015 będzie należała do największej gwiazdy SEAT-a. Prezentując Leona ST CUPRA, hiszpańska marka pokaże wszystkim nieznany dotąd wymiar przestrzeni i udowodni, że wybierając samochód rodzinny nie trzeba rezygnować ze sportowych emocji – mając do dyspozycji bagażnik o pojemności 587 l wciąż można cieszyć się mocą nawet 280 KM, dynamicznym designem i pierwszą „setką” w 6 s. Leon ST CUPRA ma w sobie ostrość hot-hatcha i funkcjonalność kombi – to sportowe emocje na każdy dzień.

Co jeszcze zaprezentuje SEAT podczas Geneva Motor Show? Rozwiązanie tej zagadki już wkrótce na terenie targów. Zapraszamy na stoisko SEAT.