Nowy SEAT Ibiza młodsze pokolenie technologii | maxiauto

Nowy SEAT Ibiza młodsze pokolenie technologii

Debiutujący w 2015 roku SEAT Ibiza pokazuje nową drogę w świecie miejskich samochodów i rozwiązań interaktywnych. Jeszcze w tym roku kierowcy skorzystają z systemu MirrorLink znajdującego się na pokładzie Ibizy. Już w 2016 roku polskie środowisko multimedialne pozwoli zaś wykorzystać pełnię systemu Full Link.

Nowy SEAT Ibiza młodsze pokolenie technologii

MirrorLink

MirrorLink to prawdziwa innowacja, dzięki której system multimedialny samochodu może pokazywać „lustrzane odbicie” tego, co wyświetla nasz smartfon – pozwala to kierowcy bezpiecznie i wygodnie korzystać z wielu aplikacji na smartfonie podczas jazdy, nie wyjmując go nawet z kieszeni.

Muzyka dla uszu

W nowej Ibizie pasażerowie mogą słuchać własnej muzyki – wystarczy, że podłączą swój odtwarzacz MP3 lub telefon poprzez kabel USB czy Bluetooth lub zapiszą swój album na dysku auta o pojemności 10 GB. Co więcej, kierowca może korzystać z możliwości podłączenia dwóch smartfonów na raz – swojego i pasażera lub prywatnego i służbowego.

Dla audiofilów SEAT w nowej Ibizie przygotował SEAT Sound System. Z 7 lub 9 głośnikami (w zależności od wersji), głośnikiem niskotonowym w bagażniku i pięciopasmowym korektorem dźwięku, ten samochód może stać się salą koncertową na kołach. W nowej Ibizie znajduje się także radio cyfrowe, które otwiera dostęp do większej ilości stacji bez żadnych zakłóceń.

Nowa generacja multimediów SEAT-a Ibizy oferuje także dwukrotnie szybsze i mocniejsze niż u poprzednika procesory z jaśniejszymi oraz bardziej czytelnymi ekranami o wyższej rozdzielczości (800x400 pikseli). Przekątna ekranu Media System Plus lub Easy Connect może mieć aż 6,5 cala. Dzięki większej wydajności każdy z nich pracuje płynnie, nie zacina się i nie opóźnia oraz pozwala na wyświetlanie bardziej intensywnych kolorów.

Nawigacja

Szybkie procesory usprawniły również działanie m.in. nowych nawigacji. Potrafią one zarejestrować głosowo podany cel podróży, obliczyć możliwie najlepszą trasę i prowadzić kierowcę jak „za rękę”. Nowej generacji nawigacje dają wskazówki co do zajmowanego obecnie pasa ruchu i wyświetlają całą trasę w widoku 3D (Navi System Plus).

Dzięki zwróceniu ekranu głównego w stronę kierowcy, wyświetlacz jest także bardziej dostępny podczas jazdy, a korzystanie z niego w ruchu pozostaje bezpieczne. Podczas pokazywania innych funkcji, jak np. radio, dane z nawigacji wyświetlane są również na osobnym, 3,5-calowym ekranie między zegarami – to oznacza, że kierowca nie zgubi drogi nawet, gdy pasażer będzie wybierał utwory na ekranie głównym.

Wszystkie nowe modele SEAT-a są dostępne z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 kilometrów przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów). To nie tylko wyróżnik marki, ale także dowód najwyższej jakości produkowanych samochodów i poczucie pewności dla każdego kierowcy.

Finansowanie

Modele marki SEAT dostępne są również w finansowaniu Volkswagen Bank Polska, który pozwala wybierać najkorzystniejsze rozwiązania z wielu sprawdzonych produktów. Dzięki atrakcyjnej ofercie każdy kierowca może cieszyć się wymarzonym SEAT-em.