Sieć dealerska SEATa coraz mocniejsza | maxiauto

Sieć dealerska SEATa coraz mocniejsza

Sieć dealerska SEAT rośnie w siłę. Z początkiem wakacji w Szczecinie otwarto kolejny salon hiszpańskiej marki to miejsce idealne dla kierowców spragnionych dynamicznych wrażeń.

Sieć dealerska SEATa coraz mocniejsza

Salony SEAT tworzą coraz mocniejszą i liczniejszą reprezentację hiszpańskiej marki na polskim rynku. Sieć dealerska SEAT pokrywa już niemal cały kraj – łącznie marka posiada już 18 Autoryzowanych Punktów Dealerskich.

Najnowszy salon SEAT-a został otwarty dzisiaj, 1 lipca br., w Szczecinie przy ul. Białowieskiej 2. Będzie on oferował całą gamę modeli z hiszpańskim logo – od Mii po Alhambrę, w tym także pełnego mocy i energii Leona CUPRA oraz nowoczesną jak nigdy dotąd nową Ibizę.

Salon SEAT-a w Szczecinie krótko po otwarciu będzie zlokalizowany w budynku zastępczym, a już wkrótce przeniesie się do swojego miejsca docelowego. Odwiedzając go Klienci będą mogli liczyć na fachową pomoc w wyborze auta, doradztwo finansowe na każdym kroku oraz profesjonalną pomoc serwisową dla każdego modelu.

SEAT nieustannie rozwija skrzydła. Salon w Szczecinie jest dla nas bardzo ważny, ponieważ dzięki niemu również kierowcy z woj. zachodniopomorskiego mogą teraz wygodnie nabyć swoje auto. Większe zapotrzebowanie na modele SEAT-a to dla nas wyraźny znak, że Polacy czekali na powrót marki Tworząc reprezentację naszych Autoryzowanych Salonów w całej Polsce wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom” – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki SEAT.

Jesteśmy dumni, że jako największa sieć dealerska w Polsce, Grupa Krotoski-Cichy, poprzez ciągły i dynamiczny rozwój, otwieramy nowy salon samochodowy w Szczecinie, marki SEAT. Jako jedyni w mieście i regionie oferujemy swoim Klientom całą gamę produktów SEAT-a. Liczymy na pozyskanie dużej grupy Klientów dla produktów marki SEAT, oferowanych w naszym nowym salonie w centrum miasta Szczecin przy ul. Białowieskiej 2” – mówi kierownik nowego salonu SEAT w Szczecinie, Grzegorz Adamowicz.

SEAT w Polsce jest obecnie światowym liderem we wprowadzaniu do salonów dealerskich nowoczesnej architektury, która ma być bardziej wygodna i przyjazna dla Klientów wybierających swoje samochody. Marka bardzo intensywnie inwestuje w sieć dealerską, stawiając na nową jakość, a jednocześnie podkreślając swoje hiszpańskie korzenie oraz dynamiczną naturę i wyjątkowy design.

Salony SEAT-a czekają na Klientów m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Rzeszowie i w wielu innych miastach. Jeszcze w tym roku marka planuje kolejne otwarcia m.in. w Krakowie i Lubinie. Wielu kierowców szukających emocji w motoryzacji właśnie na to czeka.